Medarbetare - Konferens, möten, event, kickoff | Konferensguiden.se

Konferensbokning, försäljning och events

Katarina Niss

Försäljningschef
katarina.niss@bokningsbolaget.se
070-540 12 98

Marika Rosén

Konferenssäljare
marika.rosen@bokningsbolaget.se
08-506 285 12

Karin Warnemo

Bokning / Kongress / Administration
karin.warnemo@bokningsbolaget.se
08-506 285 33

Sanna Friis

Bokningschef / Key Account
sanna.friis@bokningsbolaget.se
08-506 285 11

Marknad & Leverantörsrelationer

Susanne Wikner

Produktansvarig Leverantörsrelationer
susanne.wikner@bokningsbolaget.se
08-506 285 29

Maria Heijel

Marknad- och eventansvarig södra och västra Sverige
maria.heijel@bokningsbolaget.se
070-090 95 18

Anna Nordin

Projektledare IT och Marknad
anna.nordin@bokningsbolaget.se
08 459 24 00

Marie Smedberg Byh

Marknad / Webb / Digitala medier
marie.byh@bokningsbolaget.se
08 459 24 17

Helena Wikström

Art Director / Skribent
helena.wikstrom@bokningsbolaget.se

Ekonomi, ledning & administration

Birgitta Gullander

Ekonomi och administration
birgitta.gullander@bokningsbolaget.se
08-459 24 01

Erik Bergdorf

VD
erik.bergdorf@bokningsbolaget.se
08-459 24 30


Snabb söktjänst och kostnadsfri bokningshjälp med allt för konferenser, möten och event.

Kontakta oss!

Telefon: 08-506 285 00 | 020-10 00 59

Adress: Industrivägen 1, 171 48 Solna

E-post: info@bokningsbolaget.se

www.bokningsbolaget.se


Medverkan och annonsering

Läs mer om de exponeringspaket som vi erbjuder företag inom möten, event och konferens.

Allt inom möten och konferens

Konferensguiden | KonferensVärlden | Festplatsen
Kostnadsfri offert redan idag! Följ oss så får du uppdateringar om nyheter, evenemang och erbjudanden.