Börja konferensåret med magisk utsikt över fjärden – spa och transport ingår!
Bara en kort resa från city väntar lugnet på Lidingö, med havet precis intill, utsikt över Hustegafjärden och mötesrum för både små samtal och större idéer. Här kan ni varva effektiva möten med walk and talks vid vattnet, en stund i spa, god mat och tid att landa tillsammans.
I spa väntar varm pool, bastu och en avslappnad miljö där axlarna får sjunka ner efter dagens agenda. En enkel, varm och härlig paus som gör konferensen lite mer minnesvärd – och vardagen lite längre bort.
Det här ingår
Fri entré till Spa by Villa Lovik
Busstransport tur och retur från Stockholm city för upp till 30 personer
Erbjudandet gäller nya konferensbokningar med övernattning som genomförs under januari–mars 2027, för grupper upp till 30 personer. Bokningsbart till och med 31 mars 2027. Frånpris: HP 2 095 kr/person.
På Villa Lovik får ni tid att mötas, umgås, prata och varva ner. Ett stenkast från Stockholms city hittar ni en lugn oas för kreativa möten i vackra miljöer med havet utanför fönstret. Vi har fina, moderna möteslokaler och hotellrum. Här serveras god mat med hög kvalité och i den trevliga loungen finns möjlighet för samtal samtidigt som ni njuter av den storslagna utsikten.
I vår relaxavdelning finns bastu, utomhuspool som är varm året runt, lounge för avkoppling samt behandlingsrum där du kan njuta av din förbokade behandling.