För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Samla kollegorna för en konferens som både inspirerar och smakar jul. Hos oss väntar en helhetsupplevelse mitt i brukets gnistrande vintermiljö – effektiva möten i våra lokaler varvas med stunder av gemenskap kring en stämningsfull julmiddag med lokala smaker. Med helpension ingår allt ni behöver för att kunna fokusera på varandra och på ert arbete, samtidigt som ni får uppleva Högbos unika miljö runt hotellet.
På Såstaholm väntar en stämningsfull herrgårdsmiljö där ni får tid för både möten, skratt och smaker att minnas. Under utvalda decemberdagar erbjuder vi en komplett dagskonferens med fika, tallriksserverad lunch och klassiskt julbord. I år gör vi något alldeles extra på julbordet. För varje tom tallrik vi dukar av skänker vi 1 krona till Svenska Röda Korset – vårt sätt att förvandla matsvinn till medmänsklighet.
Ta med kollegorna eller vännerna och kombinera julfirandet med avkoppling i våra varma källor, givande konferens eller sköna stunder i spaavdelningen. Kvällen avslutas med vårt uppskattade julbord fyllt av klassiska smaker i historisk miljö.
Välj själv om ni vill boka konferens med julmiddag eller jullunch – vi skräddarsyr gärna efter era önskemål!
Passa på att boka er konferens under våra röda avgångar i november och få en oslagbar kombination av möten, mat och miljö till extra bra pris. Här finns allt under ett tak – moderna möteslokaler, lyxig avkoppling och mat som gästerna älskar.