För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Upplev julen på Isaberg! Kombinera konferens med den ultimata julfesten. Erbjudandet gäller från 28 november och utvald dagar fram till jul.
Nu dukar vi äntligen upp vårt älskade boutique-julbord igen! Med hållbarhet i fokus och klassiska smaker i en ny tappning har vi skapat en julupplevelse utöver det vanliga – och vi kan knappt vänta på att få välkomna er tillbaka till slottet för en festlig smakresa.
Passa på att boka er konferens under våra röda avgångar i november och få en oslagbar kombination av möten, mat och miljö till extra bra pris. Här finns allt under ett tak – moderna möteslokaler, lyxig avkoppling och mat som gästerna älskar.
Ta med kollegorna eller vännerna och kombinera julfirandet med avkoppling i våra varma källor, givande konferens eller sköna stunder i spaavdelningen. Kvällen avslutas med vårt uppskattade julbord fyllt av klassiska smaker i historisk miljö.
Låt oss visa dig och ditt sällskap till bords i vår anrika restaurang på Grythyttans Gästgivaregård. Här väntar en femrätters middag skapad av vår köksmästare Hampus Ulmborg – inspirerad av julens alla smaker och tillagad med stor kärlek.